Nasz zespół

Dział serwisu

Dział serwisu

  +48 32 44 02 800
  +48 32 44 02 737
  serwis@sttruck.pl

Kierownik serwisu
Robert Łapaj
  +48 603 900 400
  Robert.Lapaj@sttruck.pl

Specjalista działu gwarancji
Katarzyna Gamoń
  +48 603 900 400
  katarzyna.gamon@sttruck.pl

Specjalista działu gwarancji
Michał Drobik
  +48 609 001 189
  michal.drobik@sttruck.pl

Doradca Serwisowy
Jacek Łaciński
  +48 887 661 222
  Jacek.Lacinski@sttruck.pl

Doradca Serwisowy
Grzegorz Tomaszek
  +48 661 328 112
  grzegorz.tomaszek@sttruck.pl

Doradca Serwisowy
Klaudiusz Wodecki
  +48 887 661 221
  klaudiusz.wodecki@sttruck.pl

Doradca Serwisowy
Dawid Klepek
  +48 667 621 665
  dawid.klepek@sttruck.pl

Likwidacja szkód / logistyka pojazdów
Daniel Burzyński
  +48 665 602 109
  daniel.burzynski@sttruck.pl

Dział części zamiennych

Dział części zamiennych

  +48 32 44 02 800
  +48 32 44 02 737
  czesci@sttruck.pl

Kierownik d.s. części zamiennych
Tomasz Sierny
  +48 887 661 224
  Tomasz.Sierny@sttruck.pl

Specjalista d.s. części zamiennych
Dawid Urbaniec
  +48 667 998 778
  dawid.urbaniec@sttruck.pl

Specjalista d.s. części zamiennych
Aleksander Brzoza
  +48 887 661 225
  Aleksander.Brzoza@sttruck.pl

Specjalista d.s. części zamiennych
Michał Sumper
  +48 887 661 223
  michał.sumper@sttruck.pl

Recepcja serwisu

Recepcja serwisu

  +48 32 44 02 800
  +48 32 44 02 737
  recepcja@sttruck.pl

Koordynacja Biura Obsługi Klienta / Marketing
Karolina Margeciok

Koordynacja Biura Obsługi Klienta / Marketing
Katarzyna Szymańska

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www