Dla bezpieczeństwa nie ma alternatywy

W kwestiach bezpieczeństwa nie ma też miejsca na kompromisy - zawsze skutki wypadków/wydarzeń drogowych z udziałem dużych i ciężkich pojazdów są wielokrotnie poważniejsze niż trywialne stłuczki osobówek. To zupełnie inna skala...

Zawodowcy już to wiedzą

Tym razem spojrzenie właśnie pod tym kątem proponuje firma MAN. Jakość elementów krytycznych dla bezpieczeństwa na drodze jest niezmiernie istotna. W prezentowanej ofercie specjalnej to nie tylko tarcze hamulcowe czy inne elementy systemu hamowania ale i parę innych rzeczy być może mniej oczywistych.

Zapraszamy do poznania szczegółów tej oferty - znają je nasi Doradcy Serwisowi, można je również poznać pobierając ulotkę w wersji elektronicznej - w tym celu wystarczy nacisnąć guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub na dole strony jeśli właśnie oglądasz ją na tablecie lub smartfonie). Możesz równieżbezpośrednio ze smartfona lub tabletu zadzwonić TERAZ do naszego doradcy - wystarczy nacisnąć guzik z ikonką telefonu widoczny w panelu po prawej stronie (lub na dole strony jeśli właśnie oglądasz ją na tablecie lub smartfonie).

Produkty oferowane przez firmę MAN dostępne są na stacjach serwisowych Autoryzowanych Partnerów (u nas również).

Zapraszamy do ST Truck!