O firmie

ST Truck Sp. z o.o. jako Autoryzowany Partner Serwisowy MAN Truck & Bus Polska jest nową, niezwykle nowoczesną stacją serwisową, powstałą w rezultacie działalności, renomowanej firmy transportowej Sachs Trans.

Mając duży zasób doświadczeń firmy transportowej Sachs Trans jako klienta serwisów w całej Europie, wiemy jak sprostać największym wyzwaniom, stawianym zarówno przez liczne grono klientów jak i przez producenta pojazdów marki MAN. Dysponujemy doświadczoną kadrą pracowniczą każdego szczebla, dobraną szczegółowo na podstawie wcześniejszych doświadczeń w strukturach sieci serwisowej MAN.

Naszym celem nadrzędnym jest pełna determinacja, do wykonywania usług na najwyższym poziomie a w wyniku tego - pełna satysfakcja klienta. Dlatego też zapewniamy pełną kompleksowość usług dla firm transportowych, dającą możliwość pełnego serwisu pojazdu, jego umycie na automatycznej myjni, serwis opon, parkowanie przed i po naprawie, parking stały dozorowany, pojazd zastępczy, aż po pełny relaks i wypoczynek dla kierowcy w nowocześnie zaprojektowanych pomieszczeniach.

Mamy nowatorskie, ponad standardowe pomysły oraz rozwiązania, które jeszcze nie są stosowane w innych stacjach serwisowych MAN w Polsce.

ST Truck - autoryzacje i certyfikaty

Certyfikat ISO

Certyfikat ISO

Autoyzacja firmy Haldex

Autoyzacja firmy Haldex

Autoryzacja firmy Toll Collect

Autoryzacja firmy Toll Collect

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasze numery telefonów i adresy e-mail pojawiają się na podstronach tej witryny ale tutaj prezentujemy się z imienia i nazwiska - jesteśmy do Państwa dyspozycji....

Czytaj więcej
Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Firmowe regulaminy, formularze, materiały informacyjne firmy MAN, etc. - tutaj wszystkie one dostępne w wersji elektronicznej - w formie plików - zachęcamy do korzystania!...

Czytaj więcej

Usługi MAN

Wszystkie usługi MAN

gdy potrzebujesz pomocy MAN

MAN Truckers World

dołącz do społeczności

MAN Truck & Bus Polska

zobacz witrynę www