Naprawy powypadkowe

Naprawa, kontakty z ubezpieczalnią, bezgotówkowe rozliczenie szkody - wszystko to w jednym miejscu - w ST Truck

Dział napraw szkód komunikacyjnych to kompletna obsługa, począwszy od przyjęcia zgłoszenia o szkodzie aż po wydanie pojazdu po naprawie. Dla wygody naszych Klientów wszystkie sprawy związane z naprawianym pojazdem, są prowadzone przez jedną osobę znającą sprawę  - od chwili zgłoszenia pojazdu do naprawy aż do końca procesu usuwania szkody.

Wykonujemy profesjonalne wyceny szkód oraz kosztorysowanie napraw zgodne z wytycznymi ubezpieczalni, przez co płynnie prowadzimy sprawy napraw nie mając konfliktów na linii klient - ubezpieczalnia. Podpisane umowy naszej firmy z firmami ubezpieczeniowymi gwarantują szybkie decyzje i bezgotówkowe naprawy co zwalnia klientów od inwestowania własnego kapitału w usuwanie szkody.

Jesteśmy samowystarczalni w całym procesie likwidacji szkody - nie korzystamy z obcych blacharni czy lakierni, posiadamy własny wyszkolony i doświadczony personel oraz własną lakiernię. To bardzo ważne czynniki które skracają czas postoju do minimum.

Naprawy szczególnie skomplikowane i trudne rozpoczynamy od omówienia z Klientem wszystkich szczegółow bezpośrednio w serwisie, w dziale likwidacji szkód.

Posiadamy własny transport do przewozu wszelkich pojazdów a także pojazd zastępczy dla Klienta na czas naprawy powypadkowej.

Aktualna stawka za rbh dla likwidacji szkód:

  • Naprawy blacharskie - 180,00 zł netto
  • Naprawy lakiernicze - 180,00 zł netto