Katalog Usług Serwisowych MAN 2019/2020

Właśnie niedawno opublikowana została przez firmę MAN jego kolejna edycja. Zawiera podstawowy zestaw informacji dotyczący sieci Autoryzowanych Partnerów Serwisowych tej firmy w Polsce - aktualne i wyczerpujące informacje o każdym z Partnerów wraz ze specjalną ofertą serwisową przygotowaną przez firmę MAN dla użytkowników jej pojazdów. Bardzo przydatny dokument.

No i już jest!

Ta publikacja powinna być w podstawowym zasobie dokumentów każdego użytkownika pojazdu MAN który przemieszcza się po polskich drogach. Wersję drukowaną można pozyskać w Autoryzowanych Serwisach (również u nas), wersję elektroniczną można pobrać już TU i TERAZ - wystarczy nacisnąć przycisk widoczny w panelu po prawej stronie (lub pod spodem tego artykułu jeśli właśnie czytasz go na smartfonie lub tablecie). Gorąco polecamy!

Warto przy okazji również przypomnieć o innym ale podobnym wydawnictwie firmy MAN - o katalogu Akcesoria MAN 2018-2019. To bardzo atrakcyjna oferta szczególnie dla fanów i miłośników marki MAN. Ale nie tylko dla nich, bo jest sporo rzeczy po prostu użytecznych dla każdego użytkownika pojazdu MAN. Ten katalog można pobrać jako plik pdf klikając po prostu w obrazek poniżej:

Katalog akcesoriów MAN 2018-2019

Fani marki MAN znajdą tam sporo ciekawych rzeczy!

Miłej lektury!