PŁYNNA JAZDA - kolejna promocja MAN

Letnia promocja MAN potrwa od początku lipca do końca września. Firma MAN oferuje wybrane części zamienne w cenach obniżonych nawet o 40%. Dodatkowo, autoryzowane stacje serwisowe oferują usługę serwisu klimatyzacji kabiny w promocyjnej cenie. Posiadacze pojazdów MAN dobrze wiedzą co to znaczy - koniecznie trzeba wybrać się na zakupy do autoryzowanego serwisu MAN!

Tylko do końca września!

Oryginalne części zamienne w atrakcyjnych cenach oraz dobrze dobrana usługa serwisowa powinny zainteresować posiadaczy pojazdów marki MAN. Mimo, że ta promocja trwa do końca lata to naszym zdaniem - nie warto czekać.

PŁYNNA JAZDA - MAN lato 2020

Oryginalne części zamienne

Oryginalne części zamienne

Oryginalne amortyzatory, drążki kierownicze, kompletne sprzęgła, miechy czy zestawy naprawcze - to niektóre z oferowanych części zamiennych - nasi doradcy znają wszystkie szczegóły, zapraszamy do kontaktu.
Wprawdzie ta promocja trwa do końca lata, ale naszym zdaniem - nie warto czekać.

Oczyszczanie układu klimatyzacji

Oczyszczanie układu klimatyzacji

Warto skorzystać z tej usługi zwłaszcza, że jest to czynność która musi być powtarzana cyklicznie a jest szczególnie istotna w ostatnim czasie. Powszechnie bowiem wiadomo, że w każdym systemie klimatyzacji, również w tym samochodowym, rozwijają się bakterie i drobnoustroje, które mają negatywny wpływ na nasz organizm.

Podobnie jak na wszystkie inne nasze usługi, również ta promocyjna usługa możliwa jest do umówienia już teraz przez Internet - wystarczy skorzystać z formularza dostępnego w linku Skontaktuj się z serwisem widocznym po prawej stronie (lub poniżej jeśli oglądasz tę stronę na tablecie lub smartfonie). Wybierz w nim dogodną dla siebie datę, uzupełnij niezbędne dane kontaktowe i wyślij do nas wypełniony formularz. Najpóźniej w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą i doprecyzujemy wszystkie szczegóły.

Zapraszamy na zakupy i do firmowego serwisu ST Truck!