Postaw na jakość

Kolejna promocja MAN jest już dostępna w Autoryzowanych Serwisach MAN. Jak zazwyczaj, to mix wybranych części zamiennych oraz użytecznych akcesoriów - wszystko w atrakcyjnych cenach, wszystko rekomendowane przez MAN. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Kolejna porcja oryginalnych części MAN i użytecznych akcesoriów

Tym razem, bohaterem tej promocji są oryginalne wkłady filtrów powietrza oraz płyn chłodniczy MAN w technologii SI-OAT rekomendowany przez firmę jako optymalny dla silników tej marki.

Oferowane produkty dostępne są we wszystkich Autoryzowanych Serwisach MAN (oczywiście, również i u nas), szczegółową informację o tych produktach dostępne są u naszych Doradców Serwisowych - ale można je pobrać w formie pliku PDF bezpośrednio TUTAJ i TERAZ - wystarczy nacisnąć guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub na dole tej strony jeśli oglądasz naszą witrynę na smartfonie czy tablecie).

Jeśli teraz oglądasz tą stronę na smartfonie lub tablecie to możesz bezpośrednio stąd zadzwonić do naszych doradców - wystarczy użyć guzików widocznych po prawej stronie (lub poniżej) oznaczonych ikonkami telefonu.

Przede wszystkim jednak - zapraszamy do ST Truck!