Z rąk profesjonalistów

Całkiem słusznie firma MAN zauważa że najbardziej do naszego pojazdu pasują części oryginalne. Niezależnie od tego czy spojrzymy na to pod kątem ich jakości wykonania czy zastosowanych materiałów. Oni wiedzą co mówią skoro dają na nie dwa lata gwarancji...

Oryginalne części MAN

Z początkiem października, pod hasłem "Z rąk profesjonalistów" ruszyła ostatnia w tym roku akcja promocyjna firmy MAN. Tym razem jej bohaterami są wybrane części zamienne do silników MAN: uszczelki pokrywy głowicy, chłodnice powietrza oraz turbosprężarka. Oczywiście są i użyteczne akcesoria wybrane pod kątem nadchodzącej zimy - łańcuchy śniegowe, akumulatory, przewody rozruchowe, etc.

Zapraszamy do poznania jej szczegółów - znają je nasi Doradcy wystarczy kliknąć w guzik z ikonką telefonu aby oglądając tą stronę na smatrfonie czy tablecie od razu do nich zadzwonić.

Materiał informacyjny w wersji elektronicznej można pobrać naciskając guzik "Pobierz jako plik PDF" widoczny w panelu po prawej stronie (lub pod spodem gdy oglądasz tę stronę na tablecie lub smartfonie).

Zapraszamy do zakupów w ST Truck!